Kasia K.
Odszkodowanie za błędy medyczne

Zdecydowanie polecam współpracę z kancelarią. Podczas porodu mojego pierwszego dziecka doszło do kilku poważnych błędów medycznych. Myślałam, że zostanę ze wszystkim sama i będę musiała toczyć nierówny bój ze szpitalem. Okazało się, że Pani Mecenas w zasadzie dokonała wszystkiego sama i otrzymałam odszkodowanie o jakim mogłam wcześniej pomarzyć. Na początku ubezpieczyciel nic nie wypłacił i uznał, że szpital nie ponosi odpowiedzialności. Po kilku miesiącach pracy Pani Mecenas zaproponowano ugodę przekraczającą moje oczekiwania. Jeszcze raz, bardzo dziękuję.

Rodzaj usługi
  • Błędy medyczne
Paweł P.
Szybko i skutecznie

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z kancelarią. W zasadzie od początku mogłem liczyć na pomoc prawną na wysokim poziomie, a wypłata prawie całości mojego żądania (około 70 tysięcy zł) w miesiąc tylko potwierdziła, że dokonałem dobrego wyboru.

Rodzaj usługi
  • Wypadki przy pracy
Karol B.
Wyższe odszkodowanie

Bardzo dziękuję Pani Mecenas za pomoc w wygraniu sprawy przeciwko PZU. Zostałem potrącony przez samochód na pasach, Ubezpieczyciel sugerował wtargnięcie i wypłacił tylko ok. 10.000 złotych. Po całym procesie uzyskałem odszkodowanie niemal 10-krotnie wyższe.

Rodzaj usługi
  • Wypadki komunikacyjne
Małgorzata H.
Pomoc po wypadku samochodowym

Bardzo dziękuję za pomoc wszystkim adwokatom zaangażowanym w moją sprawę. Jak najbardziej polecam kancelarię Metropolia, w szczególności w takich sprawach jak moja (byłam uczestniczką wypadku samochodowego). Pozdrawiam serdeczne.

Rodzaj usługi
  • Wypadki komunikacyjne
Ryszard L.
Profesjonalna obsługa

Polecam Kancelarię Metropolia. Jestem osobą dość wymagającą i trudno mnie zadowolić. Rzadko się zdarza, żebym był w 100 % zadowolony z usług różnych firm. W przypadku współpracy z kancelarią Metropolia od początku trafiłem na bardzo profesjonalny i zaangażowany zespół prawników.  Moja sprawa była dość skomplikowana i wydawała mi się z góry przegrana. Ku mojemu zdziwieniu po miesiącu otrzymałem pierwsze odszkodowanie, a po kilku kolejnych miesiącach, kolejne uzupełniające. Dzięki pracy mecenasów wszystko zakończyło się sukcesem bez konieczności składania sprawy do sądu. Jeszcze raz dziękuję.

Rodzaj usługi
  • Odszkodowanie z AC
  • Ubezpieczenia na życie
Magdalena W.
Pomoc w sprawie mamy

W imieniu mamy (mama nie umie posługiwać się komputerem) dziękuję Pani Klaudii Pierzchalskiej za pomoc w prowadzeniu sprawy mojej mamy, która przez błędy kilku lekarzy szpitala w Warszawie doznała bardzo poważnych problemów zdrowotnych. Nikt nie przywróci zdrowia mojej mamie, ale dzięki wysokiemu odszkodowaniu komfort jej życia uległ niesamowitej poprawie. Dziękuję za empatię i szybkość postępowania.

Rodzaj usługi
  • Błędy medyczne