O kancelarii

Kancelaria Prawna Metropolia jest nowoczesną oraz wiodącą firmą na rynku usług prawniczych świadczącą kompleksowe usługi w zakresie dochodzenia świadczeń pieniężnych na rzecz osób poszkodowanych.

Czym się zajmujemy?

Głównym obszarem naszej działalności jest reprezentacja osób poszkodowanych na skutek różnych wypadków w:

  • postępowaniach przedsądowych tzw. „likwidacyjnych”,
  • postępowaniach przed sądami powszechnymi.

 

Ponadto, prowadzimy postępowania przeciwko osobom fizycznym oraz firmom, których działanie doprowadziło do powstania szkody w dobrach naszych Klientów.

 

Adwokaci z najwyższą starannością dbają o:

  • prawidłowy przebieg postępowania,
  • fachową obsługę,
  • terminowość oraz zadowolenie Klientów.

 

Naszym głównym celem jest skuteczne oraz szybkie uzyskanie wysokich świadczeń pieniężnych.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz licznym sukcesom w postępowaniach odszkodowawczych jesteśmy w stanie przewidzieć taktykę przyjętą przez Ubezpieczycieli oraz wdrożyć przemyślane i skuteczne strategie prowadzące do wygrania sprawy.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Niewątpliwym atutem kancelarii jest fakt, że współpracujący adwokaci nie tylko pełnią rolę Państwa pełnomocników, ale przede wszystkim partnerów działających w Państwa interesie. Ponadto:

  • opanowaliśmy do perfekcji sztukę wychodzenia poza utarte schematy,
  • podejmujemy się prowadzenia skomplikowanych i trudnych spraw,
  • jesteśmy zorientowani na zrealizowanie celu, jakim jest szybkie uzyskanie stosownego odszkodowania,
  • kierujemy się empatią oraz zindywidualizowanym podejściem do każdej sprawy.

 

W przeciwieństwie do działających na rynku kancelarii odszkodowawczych, adwokaci współpracujący z naszą kancelarią pozostają w bezpośrednim kontakcie z Klientami przez cały proces dochodzenia odszkodowania.  Gwarantujemy poufność oraz dyskrecję w zakresie zleconych nam spraw, jak również bezpieczeństwo podczas korzystania z naszych usług.

 

Zaufanie, którym jesteśmy obdarzani na co dzień przez osoby poszkodowane oraz zadowolenie Klientów z dotychczasowej współpracy stanowią dla nas najważniejszy czynnik sukcesu. Wyrazem pewności, że nasze usługi są świadczone z najwyższą starannością jest poziom satysfakcji Klientów, potwierdzony licznymi referencjami prezentowanymi na niniejszej stronie.

 

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Opinie Klientów

Nasz Zespół

Klaudia_Pierzchalska

Klaudia Pierzchalska

Adwokat, absolwentka Aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Od 2010 r., prowadzi spory z zakresu prawa cywilnego, w tym przede wszystkim dotyczące ubezpieczeń gospodarczych. Podczas dotychczasowej praktyki reprezentowała zarówno osoby fizyczne, jak również osoby prawne. Swoje doświadczenie w dziedzinie ubezpieczeń oraz odszkodowań zdobywała zarówno podczas pracy w kancelarii adwokackiej, jak również działając na zlecenie towarzystw ubezpieczeniowych. Autorka artykułów prasowych o tematyce prawnej. Publikowała między innymi w dzienniku Rzeczpospolita, serwisie rp.pl, serwisie infor.pl. Pracuje w języku polskim, angielskim oraz hiszpańskim.

adwokat-odszkodowania

Karolina Fafius

Radca prawny z przeszło siedmioletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w prawie cywilnym, w szczególności w prawie zobowiązań oraz prawie pracy, a także w prawie gospodarczym i rodzinnym. Świadczy stałą pomoc prawną osobom fizycznym oraz osobom prawnym, również jednostkom samorządowym. Autorka publikacji prasowych poruszających aktualne problemy prawne. Członek Sekcji Prawa Pracy przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Pracuje w języku polskim i angielskim.