O kancelarii

Kancelaria Prawna Metropolia jest nowoczesną oraz wiodącą firmą na rynku usług prawniczych świadczącą kompleksowe usługi w zakresie dochodzenia świadczeń pieniężnych na rzecz osób poszkodowanych.

Czym się zajmujemy?

Reprezentujemy Poszkodowanych zarówno w postępowaniach przedsądowych tzw. „likwidacyjnych”, jak również w postępowaniach przed sądami powszechnymi.

Adwokaci prowadzący sprawy z najwyższą starannością dbają o prawidłowy przebieg postępowania, fachową obsługę, terminowość oraz zadowolenie Klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób poszkodowanych, naszym głównym celem jest skuteczne oraz szybkie uzyskanie wysokich świadczeń pieniężnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu (m.in., praktyce zawodowej w sądach czy Towarzystwach Ubezpieczeniowych) oraz licznym sukcesom w postępowaniach odszkodowawczych jesteśmy w stanie przewidzieć taktykę przyjętą przez Ubezpieczycieli oraz wdrożyć przemyślane i skuteczne strategie prowadzące do wygrania sprawy.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Podejmując się prowadzenia skomplikowanych i trudnych spraw (w których nierzadko główną rolę odgrywają emocje, poczucie krzywdy, czy zerwane więzi) opanowaliśmy do perfekcji sztukę wychodzenia poza utarte schematy. Zorientowani na zrealizowanie celu, jakim jest uzyskanie stosownego odszkodowania, kierujemy się empatią oraz zindywidualizowanym podejściem do każdej sprawy. Niewątpliwym atutem kancelarii jest fakt, że adwokaci nie tylko pełnią rolę Państwa pełnomocników, ale przede wszystkim partnerów działających w Państwa interesie.

W przeciwieństwie do działających na rynku kancelarii odszkodowawczych, adwokaci współpracujący z naszą kancelarią pozostają w bezpośrednim kontakcie z Klientami przez cały proces dochodzenia odszkodowania.  Gwarantujemy poufność oraz dyskrecję w zakresie zleconych nam spraw, jak również bezpieczeństwo podczas korzystania z naszych usług.

Zaufanie, którym jesteśmy obdarzani na co dzień przez osoby poszkodowane oraz zadowolenie Klientów z dotychczasowej współpracy stanowią dla nas najważniejszy czynnik sukcesu. Wyrazem pewności, że nasze usługi są świadczone z najwyższą starannością jest poziom satysfakcji Klientów, potwierdzony licznymi referencjami prezentowanymi na niniejszej stronie.

 

Usługi świadczymy na terenie całej Polski, najczęściej na terenie Trójmiasta oraz Warszawy.

Obszary naszego działania:

  • Wypadki komunikacyjne
  • Błędy medyczne
  • Szkody z AC
  • Wypadki przy pracy
  • Odszkodowania lotnicze
  • Odszkodowania majątkowe
  • Odszkodowania od firm budowlanych
  • Odszkodowania z ubezpieczeń na życie
  • Odszkodowania z NNW

Zobacz więcej »

Prawnicy

Z kancelarią współpracuje wysoce wyspecjalizowany zespół prawników, którzy zapewniając skuteczność swoich działań, jednocześnie gwarantują wysoką jakość świadczonych usług oraz indywidualne i niestereotypowe podejście do powierzonej sprawy.

adwokat-odszkodowania

Klaudia Pierzchalska

Szkody majątkowe, Błędy medyczne, Wypadki komunikacyjne, Gdańsk, Trójmiasto, Warszawa

Adwokat, absolwentka Aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Obecnie oczekuje na wpis na listę adwokatów wykonujących zawód. Od 2010 r., prowadzi spory z zakresu prawa cywilnego, w tym przede wszystkim dotyczące ubezpieczeń gospodarczych. Podczas dotychczasowej praktyki reprezentowała zarówno osoby fizyczne, jak również osoby prawne. Swoje doświadczenie w dziedzinie ubezpieczeń oraz odszkodowań zdobywała zarówno podczas pracy w kancelarii adwokackiej, jak również działając na zlecenie towarzystw ubezpieczeniowych. Autorka publikacji prasowych o tematyce prawnej. Pracuje w języku polskim, angielskim oraz hiszpańskim.

adwokat-odszkodowania

Grzegorz Ciołczyk

Odszkodowania lotnicze, Szkody z AC, Błędy medyczne, Warszawa, Gdańsk

Adwokat, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Od 2009 roku prowadzi spory o prawa majątkowe wynikające ze szkód osobowych oraz rzeczowych, w tym m.in. o koszty leczenia, zadośćuczynienie, odszkodowanie oraz rentę uzupełniającą. Specjalizuje się ponadto w likwidacji szkód z ubezpieczenia majątkowego oraz odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorców, w tym osób fizycznych i prawnych. Posiada długoletnie doświadczenie w sprawach o zapłatę, windykacji należności oraz egzekucyjnych.

adwokat-odszkodowania

Karolina Fafius

Szkody majątkowe, Ubezpieczenia na życie, NNW, Szkody z OC, Warszawa

Adwokat z przeszło siedmioletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w prawie cywilnym, w szczególności w prawie zobowiązań oraz prawie pracy, a także w prawie gospodarczym i rodzinnym. Świadczy stałą pomoc prawną osobom fizycznym oraz osobom prawnym, również jednostkom samorządowym. Autorka publikacji prasowych poruszających aktualne problemy prawne. Członek Sekcji Prawa Pracy przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Pracuje w języku polskim i angielskim.

Opinie Klientów