Adwokat Klaudia Pierzchalska

Adwokat Klaudia Pierzchalska

Jestem absolwentką Aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Od 2010 r., uczestniczę w prowadzeniu sporów z zakresu prawa cywilnego, w tym przede wszystkim dotyczących ubezpieczeń gospodarczych. Podczas dotychczasowej praktyki reprezentowałam zarówno osoby fizyczne, jak również osoby prawne. Swoje doświadczenie w dziedzinie ubezpieczeń oraz odszkodowań zdobywałam zarówno podczas pracy w kancelarii adwokackiej, jak również działając na zlecenie towarzystw ubezpieczeniowych. Jestem autorką artykułów prasowych o tematyce prawnej. Publikowałam między innymi w dzienniku Rzeczpospolita, serwisie rp.pl, serwisie infor.pl. Pracuję w języku polskim, angielskim oraz hiszpańskim.


Zapraszam również na prowadzoną przeze mnie stronę internetową Kancelarii adwokackiej:

Czym się zajmuję?

Głównym obszarem mojej działalności jest reprezentacja osób poszkodowanych na skutek różnych wypadków w:

  • postępowaniach przedsądowych tzw. „likwidacyjnych”,
  • postępowaniach przed sądami powszechnymi.

Ponadto, prowadzę postępowania przeciwko osobom fizycznym oraz firmom, których działanie doprowadziło do powstania szkody w dobrach moich Klientów.


Z najwyższą starannością dbam o:

  • prawidłowy przebieg postępowania,
  • fachową obsługę,
  • terminowość oraz zadowolenie Klientów.

Moim głównym celem w postępowaniach odszkodowawczych jest skuteczne oraz szybkie uzyskanie wysokich świadczeń pieniężnych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz licznym sukcesom w postępowaniach odszkodowawczych jestem w stanie przewidzieć taktykę przyjętą przez Ubezpieczycieli oraz wdrożyć przemyślane i skuteczne strategie prowadzące do wygrania sprawy.


Dlaczego warto mi zaufać?

Staram się nie tylko pełnić rolę Państwa pełnomocnika, ale przede wszystkim partnera działającego w Państwa interesie. Ponadto:

  • w wysokim stopniu opanowałam sztukę wychodzenia poza utarte schematy,
  • podejmuję się prowadzenia skomplikowanych i trudnych spraw,
  • jestem zorientowana na zrealizowanie celu, jakim jest szybkie uzyskanie stosownego odszkodowania,
  • kieruję się empatią oraz zindywidualizowanym podejściem do każdej sprawy.

Gwarantuję poufność oraz dyskrecję w zakresie zleconych mi spraw.

Zaufanie, którym jestem obdarzana na co dzień przez osoby poszkodowane oraz zadowolenie Klientów z dotychczasowej współpracy stanowią dla mnie najważniejszy czynnik sukcesu.

Usługi prawne świadczę na terenie całej Polski.