Czym się zajmujemy?

Głównym obszarem naszej działalności jest reprezentacja osób poszkodowanych na skutek różnych wypadków w:

  • postępowaniach przedsądowych tzw. „likwidacyjnych”,
  • postępowaniach przed sądami powszechnymi.

Ponadto, prowadzimy postępowania przeciwko osobom fizycznym oraz firmom, których działanie doprowadziło do powstania szkody w dobrach naszych Klientów.


Adwokaci z najwyższą starannością dbają o:

  • prawidłowy przebieg postępowania,
  • fachową obsługę,
  • terminowość oraz zadowolenie Klientów.

Naszym głównym celem jest skuteczne oraz szybkie uzyskanie wysokich świadczeń pieniężnych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz licznym sukcesom w postępowaniach odszkodowawczych jesteśmy w stanie przewidzieć taktykę przyjętą przez Ubezpieczycieli oraz wdrożyć przemyślane i skuteczne strategie prowadzące do wygrania sprawy.


Dlaczego warto nam zaufać?

Niewątpliwym atutem kancelarii jest fakt, że współpracujący adwokaci nie tylko pełnią rolę Państwa pełnomocników, ale przede wszystkim partnerów działających w Państwa interesie. Ponadto:

  • opanowaliśmy do perfekcji sztukę wychodzenia poza utarte schematy,
  • podejmujemy się prowadzenia skomplikowanych i trudnych spraw,
  • jesteśmy zorientowani na zrealizowanie celu, jakim jest szybkie uzyskanie stosownego odszkodowania,
  • kierujemy się empatią oraz zindywidualizowanym podejściem do każdej sprawy.

W przeciwieństwie do działających na rynku kancelarii odszkodowawczych, adwokaci współpracujący z naszą kancelarią pozostają w bezpośrednim kontakcie z Klientami przez cały proces dochodzenia odszkodowania. Gwarantujemy poufność oraz dyskrecję w zakresie zleconych nam spraw, jak również bezpieczeństwo podczas korzystania z naszych usług.

Zaufanie, którym jesteśmy obdarzani na co dzień przez osoby poszkodowane oraz zadowolenie Klientów z dotychczasowej współpracy stanowią dla nas najważniejszy czynnik sukcesu. Wyrazem pewności, że nasze usługi są świadczone z najwyższą starannością jest poziom satysfakcji Klientów, potwierdzony licznymi referencjami prezentowanymi na niniejszej stronie.

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Bezpłatna analiza sprawy.

Nasz Zespół

Klaudia Pierzchalska

Adwokat Klaudia Pierzchalska

Adwokat, absolwentka Aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Od 2010 r., prowadzi spory z zakresu prawa cywilnego, w tym przede wszystkim dotyczące ubezpieczeń gospodarczych. Podczas dotychczasowej praktyki reprezentowała zarówno osoby fizyczne, jak również osoby prawne. Swoje doświadczenie w dziedzinie ubezpieczeń oraz odszkodowań zdobywała zarówno podczas pracy w kancelarii adwokackiej, jak również działając na zlecenie towarzystw ubezpieczeniowych. Autorka artykułów prasowych o tematyce prawnej. Publikowała między innymi w dzienniku Rzeczpospolita, serwisie rp.pl, serwisie infor.pl. Pracuje w języku polskim, angielskim oraz hiszpańskim.


Karolina Fafius

Radca Prawny Karolina Fafius

Radca prawny z przeszło siedmioletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w prawie cywilnym, w szczególności w prawie zobowiązań oraz prawie pracy, a także w prawie gospodarczym i rodzinnym. Świadczy stałą pomoc prawną osobom fizycznym oraz osobom prawnym, również jednostkom samorządowym. Autorka publikacji prasowych poruszających aktualne problemy prawne. Członek Sekcji Prawa Pracy przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Pracuje w języku polskim i angielskim.